Bizi Sosyal Medyada

Takip Edin!
Hilloria - İş ve Yaşam Merkezi | Bilgi Al
Sakarya emlak proje yatırım konut
Sakarya emlak proje yatırım konut
14574
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14574,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Bilgi Al

HİLLORİA İŞ VE YAŞAM PROJESİ

Hilloria İş ve Yaşam Merkezi, Sakarya’da yepyeni bir dönemi başlatıyor. Şehrin yeni cazibe merkezi Serdivan’da, iş ve yaşamı bir araya getiren Hilloria, bünyesinde yükselen Hilton By Hampton ile yatırımcılarına değer katıyor. İçerisinde 1 otel, 48 rezidans, 131 ofis ve 45 adet dükkan bulunan Hilloria’da 413 araçlık kapalı otopark, teras ve iş bahçesi ile ortak kullanım alanları yer alıyor. Mağazaları ile Sakarya’da yeni bir alış veriş kültürü oluşturmayı hedefleyen Hilloria, içerisinde bulunan restoran, kafeterya ve konsept işletmeleri ile bambaşka bir deneyim vaad ediyor.
Ofislerin bulunduğu blokta özel danışma hizmeti ile karşılama ve sekreterya maliyetlerinizi düşüren Hilloria, müşterilerinizi modern ve kaliteli bir ortamda misafir etmenize ve işinize daha iyi odaklanmanıza destek olmayı amaçlıyor.

HİLLORİA BİR MAS OTELCİLİK A.Ş. PROJESİDİR

Şehirlerarası bağlantı yollarına ve sosyal alanlara yakınlığı ile merkezi bir konumda yükselen Hilloria, cazip ödeme koşulları ile de sizleri bu projede yer almaya davet ediyor.

Sakarya’nın cazibe merkezi Serdivan, yeni yıldızına kavuşuyor. Çark Caddesinde, Serdivan Belediyesinin hemen yanında ilçenin tam kavşak noktasında yükselen Hilloria, işinize yeni bir soluk getirecek. TEM Otoyoluna 10 dakika, D-100 Karayoluna 5 dakika ve Karadeniz bağlantı yolu olan D-650 karayoluna 10 dakika mesafede olan Hilloria, Sakarya Üniversitesine de çok yakın bir konumda yer alıyor.

Hilloria İş ve Yaşam Merkezinin avantajları ile tanışın. 45 bin metrekaresi kapalı 6 bin 500 metrekaresi açık alan olmak üzere toplam 52 bin metrekarelik bir alanda kurulu olan Hilloria, gerek konumu gerekse içerdiği imkanlarla sizlere büyük ayrıcalıklar tanıyor. Uygun ödeme koşulları, Mas Otelcilik finansman sistemi ile kredisiz ödeme kolaylıkları ve yatırım garantisi ile Hilloria’da yer almak çok kolay.

PROJEMİZ