Bizi Sosyal Medyada

Takip Edin!
Hilloria - İş ve Yaşam Merkezi | Hakkımızda
Sakarya emlak proje yatırım konut
Sakarya emlak proje yatırım konut
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

HİLLORİA, BİR MAS OTELCİLİK A.Ş. PROJESİDİR.

Mas Otelcilik Yatırım A.Ş., insan yaşamına değer katmak ve daha yaşanabilir alanlar inşa etmek üzerine faaliyet sürdürmektedir. Mimari anlayışı, konsept projeleri ve yatırım anlayışı ile marka çalışnalara imza atmayı ilke edinen Mas Otelcilik, Hilloria Projesi ile Sakarya’nın gelişim ve büyüme sürecine katkı sağlayarak; bu alanda ilham vermeyi hedeflemektedir.

HİLLORİA PROJESİNDE NE VAR?

Hilloria, içerisinde bulunan restoran, kafeterya ve konsept işletmeleri ile bambaşka bir deneyim vaad ediyor.

 • HİLTON BY HAMPTON

  Hilloria Projesinde Yatırımcı Olarak Yer Alan Hilton By Hampton, Dünyanın En Kaliteli Otel Markalarından Birini Sakarya'ya İle Buluşturacak.

 • HOME OFİSLER

  Hilloria'da 33 Adet 1+1 ve 7 adet 2+1 Olmak Üzere Toplam 40 Adet Home Ofis İle, İşinizi Evinize Taşıyın, Yepyeni Bir Deneyime Hazır Olun

 • OFİS

  181 Adet Ofisi İle Hilloria Sakarya'nın Yeni İş Merkezi Olacak. Onlarca Seçkin Firmaya Ev Sahipliği Yaparak, Ticaret Hayatına Yeni Bir Soluk Getirecek.

 • MAĞAZALAR

  Giyim, Kozmetik, Restoran Gibi Alanlarda Türkiye'nin Seçkin Markaları, Hilloria'nın Kalbinde Yer Alan 45 Dükkan'da Yeni Bir Yaşama Ev Sahipliği Yapacak.

 • SOSYAL ALANLAR

  Çok Amaçlı Toplantı Salonu, Ofis Sekreteryası, Özel Düzenleme Bahçesi ve Sosyal Alanları İle Hilloria, Tam Bir İş ve Yaşam Merkezi Olarak Hayatınızı Değiştirecek.

PROJENİN BİTİMİNE KALAN SÜRE