Hilloria > Hilloria AVYM

Hilloria İş ve Yaşam Merkezi

Hilloria İş ve Yaşam Merkezi, Sakarya’da yepyeni bir dönemi başlatıyor.

Şehrin yeni cazibe merkezi Serdivan’da, iş ve yaşamı bir araya getiren Hilloria, bünyesinde yükselen Hilton By Hampton ile yatırımcılarına değer katıyor.

İçerisinde 1 otel, 48 rezidans, 131 ofis ve 45 adet dükkan bulunan Hilloria’da 413 araçlık kapalı otopark, teras ve iş bahçesi ile ortak kullanım alanları yer alıyor.

Mağazaları ile Sakarya’da yeni bir alış veriş kültürü oluşturmayı hedefleyen Hilloria, içerisinde bulunan restoran, kafeterya ve konsept işletmeleri ile bambaşka bir deneyim vaat ediyor.

Ofislerin bulunduğu blokta özel danışma hizmeti ile karşılama ve sekreterya maliyetlerinizi düşüren Hilloria, müşterilerinizi modern ve kaliteli bir ortamda misafir etmenize ve işinize daha iyi odaklanmanıza destek olmayı amaçlıyor.

Şehirlerarası bağlantı yollarına ve sosyal alanlara yakınlığı ile merkezi bir konumda yükselen Hilloria, cazip ödeme koşulları ile de sizleri bu projede yer almaya davet ediyor

Sakarya'da İş ve Yaşamın Yeni Merkezi

Mağazaları ile Sakarya’da yeni bir alış veriş kültürü oluşturmayı hedefleyen Hilloria, içerisinde bulunan restoran, kafeterya ve konsept işletmeleri ile bambaşka bir deneyim vaat ediyor. Ofislerin bulunduğu blokta özel danışma hizmeti ile karşılama ve sekreterya maliyetlerinizi düşüren Hilloria, müşterilerinizi modern ve kaliteli bir ortamda misafir etmenize ve işinize daha iyi odaklanmanıza destek olmayı amaçlıyor.

NEDEN HİLLORİA

Lokasyon

Hilloria AVYM, Sakarya’nın en merkezi noktası olan Serdivan’da şehrin tam ortasında eşsiz bir lokasyonda yer alıyor.

Marka Değeri

Hilloria İş ve Yaşam Merkezi, içerisinde yer alan markalar ve proje değeri ile yatırımcılarına değer katıyor.

Yönetim ve Danışmanlık

Hilloria AVYM’de mağaza, ofis ve rezidanslar için özel site yönetim, mimari tasarım ve danışmanlık hizmetleri yer alıyor.

Siz de Yerinizi Alın

Mağazaları ile Sakarya’da yeni bir alış veriş kültürü oluşturmayı hedefleyen Hilloria, içerisinde bulunan restoran, kafeterya ve konsept işletmeleri ile bambaşka bir deneyim vaat ediyor.Şehirlerarası bağlantı yollarına ve sosyal alanlara yakınlığı ile merkezi bir konumda yükselen Hilloria, cazip ödeme koşulları ile de sizleri bu projede yer almaya davet ediyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hilloria AVYM, içerisinde mağazalar, restoranlar, rezidans ve ofisler olan bir iş ve yaşam merkezidir. Hilloria’nın içerisinde ayrıca Sakarya’nın ilk hilton otel yatırımı olma özelliği taşıyan Hampton By Hilton oteli de yer almaktadır.

Hilloria İş ve Yaşam Merkezinde yer almak için farklı seçeneklerimiz mevcut. Markanız için mağazalarımızda yer almak, ofis ve rezidanslarımızı kiralamak isterseniz satış ekibimize iletişim sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Hilloria AVYM’de satılık olarak bulunan rezidans ve ofislerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz yatırım için yada kullanım amaçlı bu seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Markanız yad kendiniz için yaptığınız kiralama ve satışlardan sonra Hilloria Yönetimi olarak süreci sizler adına yönetiyoruz. Dilerseniz satın aldığınız ofis ve rezidansların hem kiralama hem site yönetim hizmetlerini birlikte sunuyor, dilerseniz mağazanızın tüm süreçlerini sizin adınıza yönetiyoruz.

DAHA FAZLASINI BİZE SORUN

Hilloria AVYM hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.