HUQQABAZ HİLLORİA AVYM

HuQQabaz

2016 yılında başladığı marka yolculuğunda; etkileyici lokasyonları ve güçlü franchise ortaklıkları ile sektöründe küresel bir imza oluşturan HuQQabaz, Q Food & Beverage çatısı altında 2023’e kadar 25 ülkede 100’den fazla lokasyonda olma hedefine, doğru yatırımlar ve kazançlı iş birlikleri ile devam ediyor.

Zamanımızın en trend konsept restoranlarından biri olan HuQQabaz, özel lezzetler ve farklı bir ambiyans arayanlar için aile dostu bir atmosfer sunuyor.

İmza lezzetler ve birinci sınıf nargilelerle Anadolu’nun kültürel zenginliğini ve Dünya mutfağını bir arada sunan, gelenek ile yeniliği harmanlayan bir gastronomi yolculuğuna hazır mısınız?

HuQQabaz Hilloria AVYM’de Mehmet Akif Ersoy Caddesi tarafında yer almaktadır.

The Hunger olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Samsun, Bursa, İzmit şubelerimizle bulunduğumuz her şehirde gastronominin yalnızca bir alışkanlık değil, geniş bir kültür olduğunu gösterme bilinciyle yola çıktık.

Zengin menümüz, güler yüzlü çalışanlarımız ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile dünya mutfağını yaşadığınız şehre getirmeye devam ediyoruz. Gündelik hayatın rutini içinde yeniliğe ihtiyaç duyan insanları her ziyaretlerinde şaşırtmak ve yemek yemeyi benzersiz bir keyfe dönüştürmek için çalışıyoruz. Her geçen gün farklı damak tatlarının aynı noktada buluşabildiğini yeniden gösteriyoruz.